Підбір запчастин

та ремонт

Вашого автомобіля

Замовити зворотній дзвінок

Новини від БОШ

Комплекти зубчастих ременів Bosch – гарантія надійної роботи двигуна

  • Ремені ГРМ рекомендовано замінювати разом із іншими компонентами приводної системи – роликами, натягувачем, водяним насосом
  • Комплекти зубчастих ременів Bosch містять всі необхідні компоненти для заміни
  • Всі складові комплектів ременів Bosch точно підходять одне одному – немає ризика підбору неправильних або несумісних деталей
  • Три типи комплектів зубчастих ременів від Bosch: ремінь ГРМ із роликами, ремінь ГРМ із роликами та натягувачем, а також комплекти із водяними насосами
  • Професійну заміну ременів ГРМ можна здійснити у найближчому Бош Авто Сервісі

Зубчасті ремені відіграють одну з найважливіших ролей у роботі двигуна. Вони використовуються у приводі газорозподільного механізму (тому їх також називають ременями ГРМ) і синхронізують обертання колінчастого і розподільного валів двигуна. За допомогою допоміжних роликів і натягувача ремені також забезпечують передачу зусилля на інші компоненти приводної системи. Правильний натяг і рівномірний рух ременя є запорукою коректної роботи всіх систем двигуна та знижують рівень вібрацій.

Обрив ременя може призвести до серйозних наслідків і дорогого ремонту. Тому слід суворо дотримуватися визначених інтервалів заміни ременів і вибирати тільки високоякісні компоненти. Найбільш поширеними ушкодженнями ременів, крім розривів, є зношення бічних граней, відірвані зубці, відділення зубців і тканини від гумової основи, зрізання зубців, тріщини на тильній стороні.

У кожного автовиробника є рекомендації щодо інтервалу заміни ременя ГРМ і інших компонентів системи зубчастого приводу для кожної моделі автомобіля. Якщо такий термін не зазначений, рекомендується проводити їх заміну як мінімум один раз в сім років або кожні 60-100 тисяч кілометрів.

Разом із заміною зубчастого ременя рекомендується одночасно проводити заміну роликів, натягувачів і навіть помп (насосів системи охолодження). Трудомісткість і вартість виконання цих робіт окремо досить висока. До того ж часом зношення деталей приводу є непомітним для неозброєного ока. Тому розумніше поміняти все відразу, ніж незабаром після заміни ременя звертатися до ремонту ролика, натягувача або помпи.

Для того щоб не помилитися у виборі компонентів системи або запобігти підбору несумісних між собою компонентів, Bosch випускає комплекти зубчастого ременя, які містять всі необхідні деталі для заміни. Компанія пропонує три типи таких наборів: ремінь ГРМ з роликами, ремінь ГРМ з роликами і натягувачем, а також комплекти із водяними насосами. Використання комплектів дозволяє механіку швидко та з мінімальними витратами замінити всі потрібні деталі приводу. Всі запасні частини та комплектуючі Bosch повністю аналогічні тим, які поставляються на конвеєри автовиробників.

Під час заміни зубчастого ременя і монтажу компонентів приводу необхідно забезпечити високу ступінь точності: правильну установку валів, відсутність зсувів і перекосів, дотримання вказаних моментів затягування різьбових з’єднань. Все це найлегше забезпечити, маючи спеціальні інструменти. Тому заміну ременів рекомендується довіряти професіоналам. При необхідності їх завжди можна поміняти в найближчому Бош Авто Сервісі.

 

Закрити
Ім'я *
Номер *
Час дзвінка