Підбір запчастин

та ремонт

Вашого автомобіля

Замовити зворотній дзвінок

Новини від БОШ

Нове обличчя бренду Bosch

  • Фолькмар Деннер: «Наш новий корпоративний дизайн виражає digital-трансформацію, що відбувається в компанії»
  • Цільова аудиторія – онлайн-середовище
  • Більше гнучкості і свободи творчості

Штутгарт (Німеччина). Компанія Bosch представила свій новий корпоративний дизайн. Його яскравість, різноманітність і динамічність символізують сьогоднішню цифрову трансформацію — перетворення компанії на постачальника мережевих рішень для Інтернету речей і послуг. «Наші мережеві рішення покликані підвищити якість життя і зберегти ресурси планети. І наш новий корпоративний дизайн став уособленням цього принципу. У ньому знайшли відображення різноманітність і унікальність наших продуктів і самого життя», — заявив голова ради директорів Robert Bosch GmbH д-р Фолькмар Деннер. Новий фірмовий стиль робить акцент на емоційній складовій бренду завдяки насиченій кольоровій палітрі й новаторському поєднанню форми й образної лінійки. Червоний напис Bosch, слоган Invented for Life («Розроблено для життя») і символ у вигляді магнето залишилися без змін. «За останні роки в нашій компанії відбулися суттєві перетворення. Новий фірмовий стиль відображає цифрову трансформацію, що відбувається в компанії», — зазначив Фолькмар Деннер. Розумні технології роблять життя людей комфортнішим і безпечнішим: інтелектуальні будинки піклуються про своїх господарів, а розумні автомобілі можуть самі звернутися за допомогою в разі аварії.

Новий корпоративний дизайн дозволяє зрозуміти, що стоїть за слоганом «Розроблено для життя»

Новий корпоративний дизайн розроблявся з урахуванням вимог он-лайн-середовища. Проте він також з’явиться в друкованих виданнях, на упаковках продуктів і в елементах дизайну інтер’єру. У новій концепції суворих правил небагато, що відкриває великий простір для творчості при втіленні ідей. Нове візуальне рішення в теплих тонах розкриває ідею «розроблено для життя». У центрі уваги — наші споживачі. «Ми хочемо, щоб люди, яким зустрічається наш бренд, відразу розуміли, що стоїть за словами «розроблено для життя ». Досягти цього нам допоможуть зображення і графічні елементи», — розповів Петер Фельдманн, директор з управління брендом і маркетингових комунікацій компанії Bosch.

Одним із таких елементів стала так звана суперграфіка. Її лінії — прямі, викривлені, такі, що перетинаються — символізують принципи, на яких побудовано бренд Bosch: якість, глобальна співпраця, приголомшливі продукти і відповідальність. У суперграфіці використовується нова кольорова палітра. До неї ввійшли як уже відомі кольори бренду Bosch — червоний, синій, блакитний і зелений — так і нові відтінки з поєднань основних кольорів, наприклад, пурпурний. Ще один елемент нового дизайну — кольорові текстові блоки, які можуть накладатися один на одного. Це накладання символізує зв’язок між людьми і технологіями. Короткий підсумок підбив директор з дизайну компанії Bosch Грегор Шилінг: «Повноекранні фонові зображення, суперграфіка і текстові блоки, що перекривають один одного, створюють незвичайний і досить динамічний образ».

Компанія буде поступово переходити на новий дизайн найближчі два роки.

Закрити
Ім'я *
Номер *
Час дзвінка