Підбір запчастин

та ремонт

Вашого автомобіля

Замовити зворотній дзвінок

Інформація для клієнтів та водіїв

Готуємо автомобіль до літа: 5 порад

З наближенням зими водії готують свої машини до холодів, але ті ж самі люди забувають про необхідність проведення ревізії перед літом. Спробуємо висвітлити це питання і перерахувати основні моменти у підготовці машини до теплої пори року.

Перший пункт знайомий всім – це зміна гуми. Тут важливо підбирати покришки відповідно з рекомендаціями виробника.

Діагностика ходової частини + регулювання розвал/сходження коліс. Ходову частину автомобіля можна без сумніву назвати найважливішою частиною машини. Від коректної роботи ходової частини автомобіля багато в чому залежить безпека і комфортне управління ним, так як саме несправності ходової частини можуть викликати аварійні ситуації.

Перевірка гальм – чи не найвідповідальніший етап. Ризик аварії великий при: відсутності повного гальмування при одноразовому натисканні на педаль; перевищенні вільного ходу; протіканні рідини з гідроприводу або нерівномірному зусиллі на колесах при гальмуванні.

Очищення форсунок інжектора. Промивка форсунок дозволяє не тільки продовжити їх працездатність, але також значно заощадити на ремонті паливної системи автомобіля.

Заміна повітряного фільтра. За зиму і весну даний елемент напевно заб’ється брудом і пилом, що вплине на потужність двигуна і витрати палива.

Установка нових склоочисників. Гумові накладки страждають від низьких температур, тому розтріскуються і втрачають свою ефективність. У період рясних опадів погані «щітки» створять багато проблем.

Заміна антифризу. По-перше, технічна рідина з часом втрачає свої властивості і її потрібно оновлювати. По-друге, за зиму могли статися витікання необхідно зробити долив до потрібного рівня.

Перевірка всіх гумових елементів підвіски (пильники, ущільнювачі і т. д.). Температурні перепади і хім. реагенти призводять до зносу цих захисних деталей. Якщо їх вчасно не замінити, то знизиться ресурс багатьох вузлів і з’єднань.

Дотримуючись цих рекомендацій, можна впевнено експлуатувати машину в літній час.

 

 

Закрити
Ім'я *
Номер *
Час дзвінка