Підбір запчастин

та ремонт

Вашого автомобіля

Замовити зворотній дзвінок

Інформація для клієнтів та водіїв

Дитяче автокрісло

          

Вважаєте себе дбайливими батьками? Давайте перевіримо! Як ваша дитина їздить в машині? Про найбільш частих помилках батьків за кермом читайте в нашій статті.
Гарні новини: експерти стверджують, що з 2002 по 2011 роки в США кількість смертей серед дітей 12 років і менше в дорожніх аваріях знизилося на 43%. Проте, за цей часовий період через автокатастрофи з життя пішло більше 9000 дітей. Погодьтеся, ця цифра пригнічує.
Звичайні правила безпеки на дорозі включають дотримання ПДР, тверезість за кермом, відмова від використання телефону під час руху і так далі. Однак для безпеки дитини необхідно дитяче автокрісло, яке повинно відповідати віку та розміру малюка. Всі ці правила звучать дуже просто, проте для частини батьків вони не очевидні, і вони продовжують робити помилки, що загрожують життю дитини. Чи відноситеся ви до таких батьків?
Найпоширеніші помилки батьків за кермом
1) Відмова від ременя безпеки
Кожна третя дитина молодше 12 років, яка загинула в 2011 році через аварії, не була пристебнута. Частка таких випадків зростає серед дітей 8-12 років – уже 45% не були пристебнуті. Чомусь батьки нерідко халатно ставляться до даного питання. Пристібайте своїх дітей! Ви у відповіді за життя дитини.
2) Неправильна установка дитячого крісла
Найчастіші помилки при установці крісла:
• Крісло рухається занадто вільно. Насправді крісло не повинно зсуватися більш ніж на пару сантиметрів
• Використання одночасно крісла і звичайного ременя
• Ви забуваєте застебнути верхній ремінь
• Недотримання інструкції
3) Ремені вільно бовтаються
Всі ми час від часу наступаємо на ці граблі. Дитина одягнена у нове товсте пальто – сьогодні можна трохи розпустити ремені. Завтра малюк знову в тонкій курточці, але підтягти ремені ми, як завжди, забуваємо або не встигаємо. Та й дитині зручніше сидіти, якщо ремінь вільно бовтається.
Це нікуди не годиться. Якщо ремінь не затягнутий, крісло не виконує своєї функції.
4) Зайві ковдрочку, іграшки та інші прибамбаси для крісла
Підкладки та ковдри для крісла – не завжди гарна ідея, так само, як і іграшки. Останні допоможуть відвернути і зайняти дитину під час їзди, проте у разі аварії вони стають ушкоджувальними снарядами.
5) Обличчям назад
Не саджайте дитину в крісло, в якому вона буде звернена обличчям вперед, до тих пір, поки їй не виповниться двох років.
6) Крісло не за розміром
Чомусь деякі батьки не помічають, що крісло вже занадто мале для дитини і наполегливо продовжують запихати в нього своє чадо. Тому подумайте ще раз, чи підходить крісло за розміром вашій дитині, і придбайте нове.
Інші батьки роблять наступну помилку – надто поспішають посадити дитину у велике крісло. Зрозуміло, маляті буде приємно сидіти в практично “дорослому” кріслі, але не квапте події. До такого крісла дитина буде готова лише в 5-7 років.
7) Я вже дорослий!
Коли діти починають ходити в садок або школу, вони часто соромляться того, що їздять в дитячому кріслі. Нерідко батьки піддаються на їхні вмовляння і дозволяють іноді, а то й завжди їздити в автомобілі без крісла. Пам’ятайте, що поки дитина не досягла хоча б 145-сантиметрового зросту, ремінь безпеки працює недостатньо ефективно.
8) Переднє сидіння
Всі ми пам’ятаємо, як приємно було в дитинстві всістися поруч з татом на переднє сидіння. Але найбезпечніше, якщо до 13 років дитина буде залишатися на задньому сидінні. Тим більше не можна встановлювати на переднє сидіння дитяче крісло, в якому дитина звернений обличчям назад.

Закрити
Ім'я *
Номер *
Час дзвінка